У Києві пройде Incrypted Conference 2024

23 червня 2024 року в Києві відбудеться найбільша криптоконференція року — Incrypted Conference 2024, організатором якої є українське медіа про криптовалюти і блокчейн Incrypted

Столиця України вже вчетверте прийматиме один з найбільш масових криптоівентів. Протягом декілька останніх років вона завжди потрапляє в топ найкращих крипто конференцій в Україні. В цей раз подія пройде в новій локації — КВЦ Парковий. 

За словами організаторів, Incrypted Conference буде складатися з онлайн-марафону, запланованого на 21 і 22 червня, та офлайн-події 23 червня, яка завершить Ukrainian Blockchain Week 2024.

«Ukrainian Blockchain Week 2024 збере лідерів і ентузіастів сфери Web3, включно з такими великими гравцями, як Solana, Binance, NEAR і Trust Wallet.  Кожна подія в рамках івенту - це унікальні ідеї, можливості для спілкування і нових зв'язків, а також глибоке занурення в останні тенденції та інновації блокчейн-індустрії», — Іван Павловський, СЕО Incrypted.

Згідно з пресрелізом, подія збере керівників провідних Web3-компаній, які ділитимуться своїми перспективами, визначаючи траєкторію розвитку Web3-технологій в Україні. 

«Ми очікуємо, що цього року в КВЦ “Парковий” зберуться близько 2000 учасників криптоіндустрії, як з України, так і з усього світу. Тільки англомовних спікерів планується більше 20», — Андрій Макаров, СОО Incrypted.

Вартість та наявність квитків, а також повний перелік спікерів можна побачити на сторінці заходу за посиланням.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті