Трамп чекає на своє затримання і закликає до протестів. Без пояснення причин

Екс-президент США Дональд Трамп чекає на своє затримання 21 березня і закликає до протестів. Про це, не вказавши причини можливого затримання, він написав у соцмережі Truth Social 18 березня, повідомила "Deutsche Welle".

"Ведучого з великим відривом кандидата Республіканської партії та колишнього президента Сполучених Штатів Америки буде затримано у вівторок наступного тижня. Протестуйте, поверніть собі нашу націю!" – написав Трамп.

Уточнюється, що прокуратура Нью-Йорка веде щодо Трампа розслідування у справі про виплату грошей за мовчання про зв'язки з ним порноактрисі Стормі Деніелс. Після пред'явлення доказів прокуратурою колегія присяжних має ухвалити рішення про пред'явлення звинувачення. ЗМІ США припускають, що це рішення буде ухвалено найближчими днями. Таким чином, Трамп може стати першим екс-президентом США, проти якого буде висунуто звинувачення у скоєнні злочину.

Чому він вважає, що його затримання може відбутися 21 березня, Трамп не уточнив. Звинувачення прокуратури на свою адресу політик відкидає.

Уточнюється, що Трамп має намір балотуватись на виборах 2024 року.

Раніше повідомлялося, що Трамп заявив, що "у крайньому випадку" віддав би росії деякі українські території.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті