Віддати Крим і Донбас: Washington Post опублікувала можливий сценарій закінчення війни від Трампа в разі його перемоги на виборах 

Дональд Трамп у разі своєї перемоги на майбутніх президентських виборах у США може чинити тиск на Україну, щоб та відмовилася від частини своєї території. Тим самим він нібито хоче "завершити війну за 24 години". Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на слова "людей, знайомих із планом" Трампа, - пише telegraf.com.ua.

Зазначається, що люди, які говорили з Трампом, і його радники на умовах анонімності повідомили, що йдеться про Крим і Донбас.

"У приватному порядку Трамп сказав, що, на його думку, і Росія, і Україна "хочуть зберегти обличчя, хочуть виходу", а також що люди в деяких частинах України були б у порядку, якби стали частиною Росії", - повідомляє видання.

Зазначається, що не всі прихильники Трампа підтримують ідею, а деякі навіть намагаються його від цього відрадити. Зокрема сенатор Ліндсі Грем заявляв, що російський диктатор Володимир Путін має "заплатити ціну" за своє вторгнення, тоді як територіальні поступки з боку України можуть бути розцінені як винагорода за розв'язання агресивних війн.

Видання пише, що прихильники ідей експрезидента кажуть, що США треба усунути геополітичні загрози з боку Китаю, а тому треба повернути назад зростаючу залежність Росії від Пекіна.

Водночас у передвиборчому штабі кандидата від республіканців не стали говорити безпосередньо про те, чи дійсно він так вважає.

"Будь-які припущення про план президента Трампа походять із неназваних і необізнаних джерел, які й гадки не мають, що відбувається і що станеться", - зазначила речниця передвиборчого штабу Керолайн Лівітт.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті