"Міг би домовитися": Трамп заявив, що "у крайньому разі" віддав би росії деякі українські території

45-й президент США Дональд Трамп стверджує, що зміг би «зупинити війну» росії проти України, «дозволивши» країні-агресору захопити частину української території. Про це повідомляє The Daily Beast, - пише NV.

За даними видання, фрагмент із цими заявами в радіоінтерв'ю Трампа ведучому Fox News та його давній «довіреній особі» Шону Генніті не пустили в ефір телеканалу.

Трамп знову сказав, що якби він не програв вибори, росія б не розпочала повномасштабну війну, і розмірковував, як за його президентства російський диктатор путін «нічого не захопив». За словами 45-го президента США, «у крайньому разі» він «міг би домовитися віддати» деякі українські території, які, як він вважає, є «російськомовними».

Як пише The Daily Beast, в ефір Fox News пустили ту частину інтерв'ю, де Трамп вихваляється, що міг би «зупинити» війну, але вирізали фрагмент, у якому той розповідає про свій «план» після слів «Я міг би домовитися».

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті