"Міг би домовитися": Трамп заявив, що "у крайньому разі" віддав би росії деякі українські території

45-й президент США Дональд Трамп стверджує, що зміг би «зупинити війну» росії проти України, «дозволивши» країні-агресору захопити частину української території. Про це повідомляє The Daily Beast, - пише NV.

За даними видання, фрагмент із цими заявами в радіоінтерв'ю Трампа ведучому Fox News та його давній «довіреній особі» Шону Генніті не пустили в ефір телеканалу.

Трамп знову сказав, що якби він не програв вибори, росія б не розпочала повномасштабну війну, і розмірковував, як за його президентства російський диктатор путін «нічого не захопив». За словами 45-го президента США, «у крайньому разі» він «міг би домовитися віддати» деякі українські території, які, як він вважає, є «російськомовними».

Як пише The Daily Beast, в ефір Fox News пустили ту частину інтерв'ю, де Трамп вихваляється, що міг би «зупинити» війну, але вирізали фрагмент, у якому той розповідає про свій «план» після слів «Я міг би домовитися».

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті