США передадуть Україні бомби дальньої дії з GPS-наведенням, здатні вражати цілі на відстані понад 70 км – Bloomberg

Сполучені Штати передадуть Україні бомби дальньої дії з GPS-наведенням, які здатні вражати цілі на відстані понад 70 км. Про це із посиланням на свої джерела повідомив Bloomberg.

"США передадуть Україні бомби дальньої дії з GPS-наведенням виробництва компанії Boeing, здатні вражати цілі на відстані понад 70 кілометрів", – йдеться у повідомленні.

Підкреслюється, що Пентагон офіційно не визнавав постачання модифікованої версії Joint Direct Attack Munition (JDAM) – комплекту обладнання, що перетворює звичайні вільнопадаючі бомби в "розумні" боєприпаси, що коректуються. Військове відомство повідомляло лише, що в рамках нового пакету допомоги на 1,85 млрд доларів, про який було оголошено 21 грудня, передасть "високоточні авіаційні боєприпаси".

"Однак два джерела Bloomberg підтвердили, що йдеться про JDAM-ER підвищеної дальності, – сказано в повідомленні. – Представник Пентагону Келлі Флінн заявила, що США не будуть розкривати подробиці про боєприпаси, що відправляються, з міркувань безпеки".

Зазначається, що комплекти JDAM використовуються ВПС та ВМС США, а також 26 інших країн.

Раніше повідомлялося, що США та Німеччина застерегли Китай від військових поставок Кремлю.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті