Зеленський повідомив, про що говорив з президентами Франції та Республіки Корея

Президент України Володимир Зеленський обговорив з президентами Республіки Корея й Франції підготовку до Глобального саміту миру по телефону 14 травня. Про це Зеленський повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"Продовжуємо нашу міжнародну роботу. Сьогодні провів телефонні розмови з Президентом Франції Еммануелем Макроном і Президентом Республіки Корея Юн Сок Йолем. Головна тема переговорів - підготовка до Глобального саміту миру. Вдячний за підтвердження участі в Саміті", - зазначив Президент України.

За його словами, з Макроном вони докладно обговорили ситуацію на фронті, оборонні потреби України: посилення ППО, додаткові системи артилерії, зокрема далекобійні засоби та снаряди. 

З Юн Сок Йолем говорили про розвиток двосторонньої взаємодії, створення системи гарантій безпеки для України та перспективи укладення відповідної двосторонньої угоди про безпекові гарантії.

Раніше повідомлялось, що Зеленський розповів про зустріч із Блінкеном: два Patriot для Харківщини могли б суттєво допомогти.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті