Єрмак повідомив про важливий звіт щодо майбутнього членства України в НАТО та запропонував союзникам витрачати 0,25% свого ВВП на військову допомогу

Керівник Офіса президента України Андрій Єрмак повідомив про звіт, який розробила Міжнародна робоча група з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України.  Про це він пише у своєму Телеграм -каналі 14 тарвня.

"Міжнародна робоча група з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України, яку я маю честь співочолювати разом з колишнім генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном, оприлюднила важливий звіт. У ньому ми обґрунтовуємо необхідність і пропонуємо конкретні кроки для майбутнього членства України в НАТО", - повідомив Єрмак. 

За його словами, у липні у Вашингтоні відбудеться саміт НАТО, де Україна буде закликати Альянс надати Україні запрошення розпочати переговори про вступ.

"Надійна перспектива членства в НАТО — це ключовий спосіб переконати Росію, що вона не виграє від ведення війни. Наш звіт підкреслює важливість таких кроків для досягнення справедливого миру. Ми пропонуємо чіткі часові рамки для вступу України до НАТО — не пізніше липня 2028 року за виконання конкретних умов", - зазначив Єрмак.

Крім того, він також вказує, що необхідно посилити зусилля щодо військової допомоги Україні, включаючи зняття всіх обмежень на постачання звичайних озброєнь.

"Важливо, щоб союзники витрачали 0,25% свого ВВП на військову допомогу Україні та розблокували заморожені російські активи на 300 мільярдів доларів для підтримки нашої країни", - вважає Єрмак.

Він наголошує, якщо Україна не отримає запрошення на Вашингтонському саміті, це може посилити агресію з боку РФ.

"Сильні та чіткі рішення НАТО в липні будуть надзвичайно важливими для майбутнього справедливого миру в Україні та всьому євроатлантичному регіоні. Вони стануть мотивацією та підтримкою для наших військових і всіх громадян. Андерс Фог Расмуссен також наголосив на необхідності рішучих дій з боку НАТО для перемоги України та встановлення стійкого миру. Лідери Альянсу повинні чітко заявити, що наша підтримка безпеки й суверенітету України є незворотною. Наш звіт викладає конкретні заходи для досягнення цієї мети шляхом посилення економічної та військової підтримки. Приєднання України до НАТО — це найпевніший шлях до тривалого миру та безпеки в Європі", - резюмував очільник ОПУ. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті