Санкції США зруйнували бізнес найбільшої російської біржі з торгівлі іноземними акціями із Санкт-Петербурга

Бізнес найбільшої російської біржі з торгівлі іноземними акціями практично повністю зруйнували санкції США. Про це повідомив опозиційний Телеграм-канал The Moscow Times 2 листопада. 

"Санкції США проти Санкт-петербурзької біржі можуть призвести до руйнування її бізнесу. Такий план розвитку подій закладають в акції біржі трейдери. Після введення санкцій акції майданчика впали на 20%, а клієнтські торги у партнерів біржі зарубіжними акціями було зупинено", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що постраждав великий партнер майданчика - Тінькофф брокер. Його клієнтам перестали бути доступні торги акціями США і бірж Гонконгу. 

"Ми вивчаємо вплив санкцій на адресу СПБ Біржі на торги в "Тінькофф" - зокрема, причини, через які не проходить частина угод. Торги на СПБ з 18:00 мск припинені", - цитує ЗМІ заяву представника "Тінькофф".

Біржа співпрацювала з американським банком Bank of New York, який допомагав їй проводити операції. Після введення санкцій він, очевидно, покінчить зі співпрацею.

"Майданчик запевняє, що клієнти не постраждають. Мінфін США видав спецліцензію до 31 січня 2024 року. Вона дасть змогу клієнтам біржі розібратися з активами", - сказано також у повідомленні.

Раніше путін заявив, що санкції Заходу підуть на користь росії.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті