Путін заявив, що санкції Заходу підуть на користь росії: "Чим менше барахла, тим менше постільних клопів"

Росії потрібно бути готовою до нових санкцій через війну проти України, заявив російський диктатор путін на нараді з економічних питань,- повідомляє The Moscow Time.

На думку путіна, західні країни вже "доходять до абсурду у своїх фантазіях" щодо обмежень, однак чергові заборони можуть піти росії на користь.

"Пропонують заборонити ввезення в росію викруток, голок тощо. Ну, чим менше барахла, тим, можливо, навіть і краще: менше шансів, що з великих європейських мегаполісів нам будуть експортувати постільних клопів", - сказав диктатор.

Раніше Литва запропонувала заборонити ввезення в росію десятків видів товарів заради "деградації російських промислових можливостей" аж до радіаторів центрального опалення, цвяхів, канцелярських кнопок, швейних голок і в'язальних спиць. Такі обмеження можуть бути прийняті в рамках 12-го пакета санкцій ЄС.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті