Санкції США зруйнували бізнес найбільшої російської біржі з торгівлі іноземними акціями із Санкт-Петербурга

Бізнес найбільшої російської біржі з торгівлі іноземними акціями практично повністю зруйнували санкції США. Про це повідомив опозиційний Телеграм-канал The Moscow Times 2 листопада. 

"Санкції США проти Санкт-петербурзької біржі можуть призвести до руйнування її бізнесу. Такий план розвитку подій закладають в акції біржі трейдери. Після введення санкцій акції майданчика впали на 20%, а клієнтські торги у партнерів біржі зарубіжними акціями було зупинено", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що постраждав великий партнер майданчика - Тінькофф брокер. Його клієнтам перестали бути доступні торги акціями США і бірж Гонконгу. 

"Ми вивчаємо вплив санкцій на адресу СПБ Біржі на торги в "Тінькофф" - зокрема, причини, через які не проходить частина угод. Торги на СПБ з 18:00 мск припинені", - цитує ЗМІ заяву представника "Тінькофф".

Біржа співпрацювала з американським банком Bank of New York, який допомагав їй проводити операції. Після введення санкцій він, очевидно, покінчить зі співпрацею.

"Майданчик запевняє, що клієнти не постраждають. Мінфін США видав спецліцензію до 31 січня 2024 року. Вона дасть змогу клієнтам біржі розібратися з активами", - сказано також у повідомленні.

Раніше путін заявив, що санкції Заходу підуть на користь росії.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті