Руїни, схожі на декорації для фільму жахів: те, що окупанти залишили від одного з коледжів Рубіжного на Луганщині

Один із коледжів Рубіжного в Луганській області окупанти перетворили на руїни, схожі на декорації для фільму жахів. Відповідне відео розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 30 січня.  

"Мій коледж в Рубіжному. Тут лишились класні спогади, тому дивитись дуже сумно. Настільки все зруйнували, що відбудувати його вже буде неможливо, – написав Артюх. – Досі складно зрозуміти, навіщо ці створіння рівняють з землею все навколо себе".

Раніше було опубліковано відео, яке демонструвало, що в Рубіжному на Луганщині згоріла будівля політехнічного коледжу.

Раніше також повідомлялось, що окупанти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату на Луганщині.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті