Руїни, схожі на декорації для фільму жахів: те, що окупанти залишили від одного з коледжів Рубіжного на Луганщині

Один із коледжів Рубіжного в Луганській області окупанти перетворили на руїни, схожі на декорації для фільму жахів. Відповідне відео розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 30 січня.  

"Мій коледж в Рубіжному. Тут лишились класні спогади, тому дивитись дуже сумно. Настільки все зруйнували, що відбудувати його вже буде неможливо, – написав Артюх. – Досі складно зрозуміти, навіщо ці створіння рівняють з землею все навколо себе".

Раніше було опубліковано відео, яке демонструвало, що в Рубіжному на Луганщині згоріла будівля політехнічного коледжу.

Раніше також повідомлялось, що окупанти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату на Луганщині.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті