Руїни, схожі на декорації для фільму жахів: те, що окупанти залишили від одного з коледжів Рубіжного на Луганщині

Один із коледжів Рубіжного в Луганській області окупанти перетворили на руїни, схожі на декорації для фільму жахів. Відповідне відео розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 30 січня.  

"Мій коледж в Рубіжному. Тут лишились класні спогади, тому дивитись дуже сумно. Настільки все зруйнували, що відбудувати його вже буде неможливо, – написав Артюх. – Досі складно зрозуміти, навіщо ці створіння рівняють з землею все навколо себе".

Раніше було опубліковано відео, яке демонструвало, що в Рубіжному на Луганщині згоріла будівля політехнічного коледжу.

Раніше також повідомлялось, що окупанти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату на Луганщині.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті