Окупанти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату на Луганщині

Рашисти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату у Луганській області. Про це повідомив "Rubizhne_1896" 26 січня.

На Рубіжанський картонно-тарний комбінат (РКТК) окупанти позаганяли велику техніку – автокран, навантажувачі, вантажні фури. Звичайно, для демонтажу та вивезення обладнання, а саме – трьох машин з виробництва паперу: установки БДМ-1, БДМ-2, БДМ-3", – сказано у повідомленні.

Уточнюється, що це досить сучасне, затребуване обладнання, яке не займає великих виробничих площ, процес його встановлення та введення в експлуатацію не потребує енерговитрат та ресурсів.

Наголошується, що установки з РКТК, швидше за все, дістануться російському виробнику картону та пакувальних матеріалів "Пекеджинг Кубань" (м. Тимашевськ, Краснодарський край), тому що його власником є ​​гендиректор РКТК Геннадій Мінін.

"Знову виходить замкнене коло з окупаційної влади, українських олігархів з "російським слідом" та щасливого російського споживача, – сказано у повідомленні. – Тільки України, працівників РКТК та рубіжан у цій схемі немає".

Зазначається, що РКТК був найпотужнішим підприємством галузі в Україні.

Раніше повідомлялося, що рашисти за день втратили десятки солдатів загиблими та пораненими у Кремінній та Рубіжному внаслідок прицільних влучень ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті