Окупанти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату на Луганщині

Рашисти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату у Луганській області. Про це повідомив "Rubizhne_1896" 26 січня.

На Рубіжанський картонно-тарний комбінат (РКТК) окупанти позаганяли велику техніку – автокран, навантажувачі, вантажні фури. Звичайно, для демонтажу та вивезення обладнання, а саме – трьох машин з виробництва паперу: установки БДМ-1, БДМ-2, БДМ-3", – сказано у повідомленні.

Уточнюється, що це досить сучасне, затребуване обладнання, яке не займає великих виробничих площ, процес його встановлення та введення в експлуатацію не потребує енерговитрат та ресурсів.

Наголошується, що установки з РКТК, швидше за все, дістануться російському виробнику картону та пакувальних матеріалів "Пекеджинг Кубань" (м. Тимашевськ, Краснодарський край), тому що його власником є ​​гендиректор РКТК Геннадій Мінін.

"Знову виходить замкнене коло з окупаційної влади, українських олігархів з "російським слідом" та щасливого російського споживача, – сказано у повідомленні. – Тільки України, працівників РКТК та рубіжан у цій схемі немає".

Зазначається, що РКТК був найпотужнішим підприємством галузі в Україні.

Раніше повідомлялося, що рашисти за день втратили десятки солдатів загиблими та пораненими у Кремінній та Рубіжному внаслідок прицільних влучень ЗСУ.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті