Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні прибула до Києва

Голова італійського уряду Джорджа Мелоні приїхала до Києва із офіційним візитом. Про це повідомляє видання La Repubblica.

Окрім зустрічі із Володимиром Зеленським, Мелоні відвідає міста Буча та Ірпінь у Київській області.

"Прем'єр-міністр Джорджія Мелоні щойно прибула до Києва на борту поїзда, який відправився вночі з вокзалу Перемишля. У другій половині дня прем'єр-міністра очікує Володимир Зеленський, з яким вона проведе прес-конференцію. Вранці, після невеликої перерви в готелі після «переправи», Мелоні відвідає Бучу та Ірпінь, два місця, які символізують конфлікт і російську агресію", - йдеться у публікації видання.

Як повідомлялося раніше, Італія може надати Україні п'ять бойових літаків

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті