РосЗМІ повідомляють про заяви Китаю щодо готовності надати РФ і Україні необхідні умови для переговорів

Китай готовий надати РФ і Україні необхідні умови для проведення переговорів. Про це заявив на засіданні Ради Безпеки ООН заступник постійного представника КНР при всесвітній організації Ген Шуан, - повідомляє ТАСС.

"Китай виступає за своєчасне скликання міжнародної конференції, визнаної як Росією, так і Україною, з рівною участю всіх сторін для обговорення всіх варіантів миру на справедливій основі <...>. Ми готові надати Росії та Україні необхідні умови для проведення переговорів і докладатимемо невтомних зусиль для якнайшвидшого політичного врегулювання кризи", - сказав він.

За словами Ген Шуана, "продовження поставок зброї на поле бою тільки підвищує ризик погіршення кризи і не сприяє деескалації".

"Краще закінчити війну шляхом переговорів, а не шляхом конфліктності. Китай знову закликає всі зацікавлені сторони відповідальним чином активізувати дипломатичні зусилля щодо припинення вогню і покласти край бойовим діям, щоб сприяти якнайшвидшому політичному врегулюванню кризи і настанню миру", - додав дипломат.

Представник КНР при ООН зазначив, що "криза в Україні має складні історичні та практичні причини". "По суті, вона перебуває на стадії великого спалаху конфліктів безпеки в Європі. <...> Ми не постачали смертоносну зброю або обладнання жодній зі сторін конфлікту.  <...> Ми також не робили і не будемо робити нічого, щоб отримати вигоду з кризи. Позиція Китаю щодо українського питання завжди була послідовною і чіткою. Китай завжди наполягав на тому, щоб бути прихильником миру і сприяти мирним переговорам", - пояснив він.

Як повідомлялося, білоруський диктатор Лукашенко заявив, що настав час для мирних переговорів між Росією та Україною на основі Стамбульських домовленостей 2022 року.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті