РосЗМІ повідомляють про заяви Китаю щодо готовності надати РФ і Україні необхідні умови для переговорів

Китай готовий надати РФ і Україні необхідні умови для проведення переговорів. Про це заявив на засіданні Ради Безпеки ООН заступник постійного представника КНР при всесвітній організації Ген Шуан, - повідомляє ТАСС.

"Китай виступає за своєчасне скликання міжнародної конференції, визнаної як Росією, так і Україною, з рівною участю всіх сторін для обговорення всіх варіантів миру на справедливій основі <...>. Ми готові надати Росії та Україні необхідні умови для проведення переговорів і докладатимемо невтомних зусиль для якнайшвидшого політичного врегулювання кризи", - сказав він.

За словами Ген Шуана, "продовження поставок зброї на поле бою тільки підвищує ризик погіршення кризи і не сприяє деескалації".

"Краще закінчити війну шляхом переговорів, а не шляхом конфліктності. Китай знову закликає всі зацікавлені сторони відповідальним чином активізувати дипломатичні зусилля щодо припинення вогню і покласти край бойовим діям, щоб сприяти якнайшвидшому політичному врегулюванню кризи і настанню миру", - додав дипломат.

Представник КНР при ООН зазначив, що "криза в Україні має складні історичні та практичні причини". "По суті, вона перебуває на стадії великого спалаху конфліктів безпеки в Європі. <...> Ми не постачали смертоносну зброю або обладнання жодній зі сторін конфлікту.  <...> Ми також не робили і не будемо робити нічого, щоб отримати вигоду з кризи. Позиція Китаю щодо українського питання завжди була послідовною і чіткою. Китай завжди наполягав на тому, щоб бути прихильником миру і сприяти мирним переговорам", - пояснив він.

Як повідомлялося, білоруський диктатор Лукашенко заявив, що настав час для мирних переговорів між Росією та Україною на основі Стамбульських домовленостей 2022 року.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті