Речник Кремля заявив, що Росія вітає "збалансовану позицію" Пекіна щодо мирної конференції для вирішення "кризи" в Україні

Підхід Китаю щодо врегулювання "кризи" в Україні (так у КНР називають війну, розв'язану РФ проти України) є збалансованим і конструктивним, російська сторона його вітає. Про це заявив журналістам прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков 16 квітня.

Зокрема, він, коментуючи пропозицію китайської влади організувати мирну конференцію, яку рівною мірою визнаватимуть і Росія, і Україна, сказав;

"Підхід Пекіна (щодо України - прим.) добре відомий, він дуже збалансований і конструктивний... Ми вітаємо таку збалансовану позицію Пекіна", - сказав Пєсков.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що він закликав лідера Китаю Сі Цзіньпіна тиснути на Росію, щоб вона припинила її "безглузду" війну в Україні.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті