МЗС Японії підтвердило візит прем'єр-міністра до Києва: його запросив Зеленський

У Міністерстві закордонних справ Японії підтвердили візит прем'єр-міністра країни Кісіди Фуміо до України. Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

Фуміо прямує до Польщі, а вже звідти дістанеться Києва, щоб зустрітися із президентом України Володимиром Зеленським, який і запросив його до України.

В ході зустрічі із Зеленським, японський прем'єр обговорить допомогу Україні у протидії російській агресії.

Після зустрічі із Зеленським в планах японського прем'єра - перемовини із політичним керівництвом Польщі, які  заплановані на 22 березня.

Як повідомлялося раніше, візит прем'єр-міністра Японії до України анонсував народний депутат Олексій Гончаренко.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті