Віце-канцлер Німеччини прибув до Києва. Його супроводжує бізнес-делегація

До Києва приїхав віце-канцлер і міністр економіки Німеччини Роберт Габек 18 квітня. Про це повідомляє німецька національна служба новин Tagesschau.

"Віце-канцлер Роберт Габек прибув з візитом до столиці України Києва. Його супроводжує бізнес-делегація. У центрі уваги візиту - нещодавні атаки Росії на енергетичну інфраструктуру України, допомога в надзвичайних ситуаціях, зміцнення української економіки та економічні відносини з Німеччиною", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час свого візиту Габек також хоче підготуватися до Конференції з питань відновлення України, яка відбудеться в Берліні в червні. Після прибуття Габек заявив, що візит відбувається в той час, коли Україна потребує всілякої підтримки у боротьбі за свободу. 

"І це боротьба за свободу. Так, Україна бореться за власне самовизначення, за свою територіальну цілісність проти путінської агресії, але вона також бореться за цінності, які об'єднують і характеризують Європу", - цитуються слова віце-канцлера.

Зазначається, що в Києві Габек планує зустрітися з президентом Володимиром Зеленським, віце-прем'єр-міністром і міністром економіки Юлією Свириденко та міністром енергетики Германом Галущенком. 

Потім Габек вирушить до Молдови, де планує зустрітися, зокрема, з прем'єр-міністром Доріном Речаном.

Раніше повідомлялось, що глава МЗС Норвегії поїхав в Одесу та Кишинів, де заявив про виділення ще $6,4 млн на гумдопомогу Молдові та українським біженцям.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Луганськ
10.02.2026
18:21

Ми - невдячні. Луганський щоденник

Стара людина з цим точно не впорається. Світ змінюється надто швидко — він не для старих. Не для слабких. І, як не дивно, у соцмережах не дякують за нові доріжки, зате нарікають на нові тарифи, на надто стрімкі зміни, на світ, який часто виявляється...
Всі статті