Кремль наказав регіонам відзначити Новий рік із згадкою про "героїзм" окупантів та агітбригадами на фронті - ЗМІ

Кремль рекомендував регіонам та російським державним компаніям у святкуванні новорічних свят виявити стриманість у витратах, а також не забувати про учасників "спеціальної військової операції". Про це пишуть російські ЗМІ.

Так, при організації дитячих ялинок пропонується передбачити "згадування героїзму захисників Вітчизни, можливість від імені дитини надіслати вітання".

Щодо святкових заходів для дорослих, то Кремль зазначає, що існує запит громадян на прояв стриманості у витратах. Регіонам та муніципалітетам пропонують вітати із Новим роком сім'ї учасників "спеціальної військової операції" з дітьми; збирати та надсилати вітальні листівки учасникам СВО від імені їх сімей; привітати поранених у шпиталях.

Новорічні ярмарки рекомендується використовувати як "інструмент суспільної консолідації": дати можливість людям зібрати та відправити подарунок учасникам спеціальної військової операції, а також розмістити на ярмарках стенди "Все для перемоги", "де кожен може зробити свій внесок у забезпечення потреб військовослужбовців".

Тим регіонам, які шефствують над населеними пунктами у "ЛНР", "ДНР", Херсонській та Запорізькій областях, пропонується встановити там ялинки та урочисто їх відкрити.

Також рекомендується сформувати агітбригади (включаючи Дідів Морозів та Снігуроньок), щоб привітати військових у зоні "СВО" "в підшефних військових частинах". У самих частинах Кремль радить встановити новорічні ялинки з іграшками "у вигляді побажань від дітей", а також іграшками, які діти зробили своїми руками.

На центральних площах російських міст рекомендується встановити телестудії для запису привітання учасникам СВО.

Держкомпаніям серед іншого радять відмовитися "від масштабних дорогих свят та витратних розваг"; при проведенні заходів щодо підбиття підсумків року їм радять демонструвати повагу і турботу до сімей учасників СВО — співробітників держкомпаній, а якщо організація задіяна у вирішенні завдань забезпечення армії — нагородити співробітників, що відзначилися, цінними подарунками, преміями, грамотами тощо.

Як повідомлялося раніше, понад 70% мешканців РФ підтримують війну проти України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті