Кадиров обіцяє відправити в Україну понад 300 кадіїв – суддів за законами шаріату, щоб посилити свій вплив на Донбасі

Рамзан Кадиров посилює свій вплив на Донбасі й обіцяє відправити в Україну понад 300 кадіїв – суддів за законами шаріату. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 21 січня.

"Чеченський гауляйтер Рамзан Кадиров все більше закріпляється як правитель захоплених територій Донбасу, чим все більше створює напругу між баштами кремля, – сказано в повідомленні. –

Так, напередодні лідер чеченських найманців заявив, що понад 300 кадіїв (судді, які застосовують закони шаріату) та імамів планують пройти підготовку і відправитися в Україну".

Зазначається, що фактично їхня присутність у складі чеченських угруповань в Україні може свідчити про те, що Кадиров має намір зробити так, щоб чеченські сили виконували основну функцію управління на окупованих територіях.

"Варто зауважити, що ручні суді Кадирова можуть як боротися з дезертирами, так й "легалізувати" мародерство, яке здійснюють чеченські бойовики", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Кадиров покликав гомофобів усього світу на війну проти України, "де нав'язують нетрадиційні цінності".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті