Кадиров покликав гомофобів усього світу на війну проти України, "де нав'язують нетрадиційні цінності"

Рамзан Кадиров вигадав ще одну "причину" російської агресії проти України – нібито нав'язування цінностей ЛГБТ. Про це голова Чечні розповів на прес-конференції.

"Ми воюємо проти цього сатанізму, нацизму, фашизму на території України, де вони нам нав'язують нетрадиційні цінності, ми цього ніколи не ухвалимо", - заявив він.

"Ті, хто не хоче жити під прапором ЛГБТ, повинні піднятися, де б вони не були, стати з нами в одні ряди, щоб допомогти. Якщо ви хочете приїхати до нас, ми вас приймемо та допоможемо взяти участь у СВО", – звернувся Кадиров до гомофобів всього світу.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті