Звільненого гауляйтера Маріуполя в окупованому Донецьку госпіталізували з алкогольним отруєнням та "убитою" через горілку печінкою - рух "Маріуполь.Спротив"

Маріупольський гауляйтер Костянтин Іващенко напередодні свого звільнення отримав алкогольне отруєння. Про це повідомляється у телеграм-каналі партизанського руху "Маріуполь.Спротив".

"Іващенко в лікарні в Донецьку - не новина. Новина в причині. Вчора Іваща терміново госпіталізували з наслідками алкогольного отруєння. Наші джерела кажуть, що дуже болить печінка в мразоти. Раптом. Судячи за все з лікарні він вийде одразу на кладовище. Зворотній відлік запущено. Вся нагорода за зраду - красивий похорон поруч з тисячями вбитих їм маріупольців. Пропонуємо після деокупації на його могилі зробити громадський туалет. Аби кожен маріуполець мав можливість особисто висловити “шану” цієї паскуді. Вона того варта", - написали маріупольські партизани.

Як повідомлялося раніше, ватажок "днр" Денис Пушилін "звільнив" гауляйтера Маріуполя та замінив намісника Новоазовського району.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті