Окупанти відправили з порту Маріуполя до РФ ще півтори тисячі тонн краденого зерна

Російські окупанти 16 серпня вивезли з порту Маріуполя до РФ партію краденого українського зерна вагою півтори тисячі тонн. Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

"Сьогодні чергові півтори тисячі тонн українського зерна вийшли з Маріупольського порту. Зараз судно на шляху до каналу. Звісно, знову без ідентифікаторів", - написав Андрющенко в Телеграмі.

За його даними, трафік з порту прискорився – виходить приблизно одне судно на три доби.

"Правда, всі судна малої вантажності, проте тенденція не дуже. Всі судна, судячи за інформацією, належать де-факто контрольованому Міноборони "Роскапстрой", - зазначив радник мера.

Як повідомлялося, раніше окупанти відвантажили з порту Маріуполь близько двох тисяч тонн пшениці.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті