Окупанти відвантажили з порту Маріуполь ще близько двох тисяч тонн пшениці

У квазіреспубліці "ДНР" повідомили про те, що відвантажили чергову партію зерна з Маріупольського морського торгового порту - близько двох тисяч тонн пшениці. Про це повідомили ЗМІ окупантів із посиланням на "уряд ДНР".

"Для здійснення зернових поставок задіюються судна під управлінням ФАУ "РосКапСтрой"", - йдеться в повідомленні.

У ньому також наголошується, що традиційно в порт доставляються будматеріали, а назад - зерно, і це "дає змогу в кілька разів здешевити логістику, а також відчутно розвантажити контрольно-пропускні пункти на дорогах".

Також повідомляється, що в порту триває вивантаження будматеріалів, які прибули днями із Севастополя. "Уже розвантажено понад тисячу тонн ЗБВ конструкцій для будівництва житлових будинків", - пишуть окупанти.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті