Окупанти відвантажили з порту Маріуполь ще близько двох тисяч тонн пшениці

У квазіреспубліці "ДНР" повідомили про те, що відвантажили чергову партію зерна з Маріупольського морського торгового порту - близько двох тисяч тонн пшениці. Про це повідомили ЗМІ окупантів із посиланням на "уряд ДНР".

"Для здійснення зернових поставок задіюються судна під управлінням ФАУ "РосКапСтрой"", - йдеться в повідомленні.

У ньому також наголошується, що традиційно в порт доставляються будматеріали, а назад - зерно, і це "дає змогу в кілька разів здешевити логістику, а також відчутно розвантажити контрольно-пропускні пункти на дорогах".

Також повідомляється, що в порту триває вивантаження будматеріалів, які прибули днями із Севастополя. "Уже розвантажено понад тисячу тонн ЗБВ конструкцій для будівництва житлових будинків", - пишуть окупанти.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті