Окупанти відвантажили з порту Маріуполь ще близько двох тисяч тонн пшениці

У квазіреспубліці "ДНР" повідомили про те, що відвантажили чергову партію зерна з Маріупольського морського торгового порту - близько двох тисяч тонн пшениці. Про це повідомили ЗМІ окупантів із посиланням на "уряд ДНР".

"Для здійснення зернових поставок задіюються судна під управлінням ФАУ "РосКапСтрой"", - йдеться в повідомленні.

У ньому також наголошується, що традиційно в порт доставляються будматеріали, а назад - зерно, і це "дає змогу в кілька разів здешевити логістику, а також відчутно розвантажити контрольно-пропускні пункти на дорогах".

Також повідомляється, що в порту триває вивантаження будматеріалів, які прибули днями із Севастополя. "Уже розвантажено понад тисячу тонн ЗБВ конструкцій для будівництва житлових будинків", - пишуть окупанти.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті