У напрямку Бердянська окупанти масово перекидають війська і техніку через Маріуполь

Російські військові перекидають через захоплений Маріуполь у бік окупованого Бердянська Запорізької області все більше живої сили та військової техніки. Про це у Телеграмі 1 серпня повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

"Фіксуємо чергове велике перекидання поки живої сили та БК через Маріуполь у напрямку Бердянська. Зафіксовано понад 20 вантажівок та інженерний транспорт у колонах. Руху "важкої техніки" на кшталт танків удень не фіксували", - написав він і опублікував відповідне відео.

Андрющенко зазначив, що після моніторингу акаунтів російських військових у маріупольських пабліках є дані про оновлення абсолютної більшості в термін від п’яти днів до двох тижнів.

"Цікава тенденція, зі 100% акаунтів, які засвічено в Маріуполі після перекидання за аналітичною гіпотезою в бік фронту назавжди зникає з мережі не менше 40%. Це може корелюватися з динамікою втрат росіян. Хороша статистика", - додав радник мера.

Як повідомлялося, напередодні в Маріуполі зафіксовали перекидання 12 танків та шести самохідних артустановок з Мангуша в бік Бердянська

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті