У Маріуполі окупанти почали зносити ТЦ "Амстор", розбомблений їхніми ж ударами

Російські окупанти у захопленому Маріуполі почали зносити торговий центр"Амстор", який раніше самі зруйнували бомбардуванням та обстрілами. Про це 3 серпня повідомила інвестгрупа "Смарт-Холдинг".

"Окупанти остаточно зносять залишки одного з ТЦ "Амстор" у Маріуполі. Вони спочатку зруйнували торговий центр, а тепер намагаються приховати сліди свого злочину, просто стерши будівлю з мапи міста", - йдеться в повідомленні групи.

Там зазначають, що через знесення будівлі ані українські, ані міжнародні юристи не зможуть зафіксувати пошкодження торгового центру. 

Водночас "Смарт-Холдинг" має намір долучити оприлюднене відео демонтажу торгового центру до заяв, направлених до Європейського суду з прав людини. Всього до ЄСПЛ подано вже 19 позовів, шість із яких стосуються захоплення і знищення семи ТЦ "Амстор".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті