У Маріуполі окупанти почали зносити ТЦ "Амстор", розбомблений їхніми ж ударами

Російські окупанти у захопленому Маріуполі почали зносити торговий центр"Амстор", який раніше самі зруйнували бомбардуванням та обстрілами. Про це 3 серпня повідомила інвестгрупа "Смарт-Холдинг".

"Окупанти остаточно зносять залишки одного з ТЦ "Амстор" у Маріуполі. Вони спочатку зруйнували торговий центр, а тепер намагаються приховати сліди свого злочину, просто стерши будівлю з мапи міста", - йдеться в повідомленні групи.

Там зазначають, що через знесення будівлі ані українські, ані міжнародні юристи не зможуть зафіксувати пошкодження торгового центру. 

Водночас "Смарт-Холдинг" має намір долучити оприлюднене відео демонтажу торгового центру до заяв, направлених до Європейського суду з прав людини. Всього до ЄСПЛ подано вже 19 позовів, шість із яких стосуються захоплення і знищення семи ТЦ "Амстор".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті