Ердоган: "Карабах - це територія Азербайджану й інший статус у регіоні неприйнятний"

"Карабах - це територія Азербайджану, і всі це розуміють. Будь-який інший статус у регіоні неприйнятний". Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, виступаючи на 78-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку 19 вересня, - повідомляє агентство "Анадолу".

Ердоган підкреслив, що сьогодні з'явилася "історична можливість домогтися миру, стабільності та співпраці в регіоні Південного Кавказу".

"Користуючись цією можливістю, ми ініціювали процес нормалізації відносин із Вірменією. Туреччина від самого початку підтримувала переговорний процес між Азербайджаном і Вірменією. Однак ми бачимо, що Вірменія не змогла адекватно використати цю історичну можливість. Анкара очікує від Єревана виконання даних домовленостей, зокрема, відкриття "Зангезурського коридору". Карабах - це територія Азербайджану, і всі це розуміють. Будь-який інший статус у регіоні неприйнятний", - сказав Ердоган.

За його словами, головною метою має бути забезпечення мирного співіснування всіх, зокрема етнічних вірмен на території Азербайджану. Туреччина підтримує кроки Азербайджану, спрямовані на збереження територіальної цілісності, сказав він.

Як повідомлялося, Азербайджан поставив ультиматум вірменським військовим у Карабасі - вимагає підняти білий прапор.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті