Польща починає на кордоні з Білоруссю "інтенсивну роботу над сучасним укріпленням" - Туск

Польща займеться зміцненням кордону на сході через тиск, який створює Білорусь за допомогою організованої міграції. Друга причина - зростаюча загроза, яку становить російське вторгнення в Україну. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, виступаючи перед прикордонниками і солдатами в селі Каракуле поруч із польсько-білоруським кордоном, - повідомляє Телеграм-канал "BILD на русском".

"Ми почали інтенсивну роботу над сучасним укріпленням, яке повинно бути побудовано вздовж усього східного кордону Польщі", - заявив Туск.

Оскільки східний кордон Польщі також є зовнішнім кордоном Євросоюзу, то структури ЄС теж інвестуватимуть гроші в його зміцнення. 

Влітку 2022 року Польща огородила сухопутні ділянки свого 418-кілометрового кордону з Білоруссю парканом заввишки п'ять з половиною метрів і системою електронного спостереження. 

Міністр оборони Польщі Владислав Косиняк-Камиш нещодавно заявив, що країна також будуватиме бункери і траншеї на кордоні з Білоруссю і російською Калінінградською областю.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті