Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Міненергетики прогнозує увечері 11 трвня нестачу електроенергії і закликає .зменшити споживання у пікові години 17:00 - 22:00. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Як повідомляється, з 18:00 п’ятниці до 6:30 суботи в усіх регіонах, крім Херсонської області, застосовувалися обмеження промислових споживачів. При цьому електропостачання побутових споживачів не обмежувалося. Такі дії були зумовлені нестачею потужностей.
На 11 травня також прогнозують нестачу електроенергії.
Споживачів закликають зменшити використання приладів, що споживають багато електроенергії, а промисловість - переглянути виробничі процеси задля економії.
На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 16 977 МВт год. Експорту не передбачається.
Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про складну ситуацію в енергетиці та закликав громадян до економії електроенергії.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту