Зрадники України на окупованій частині Херсонщини намагаються перевестися на роботу у РФ, однак отримують масові відмови

Зрадники України на окупованій частині Херсонської області намагаються перевестися на роботу у РФ, однак  отримують масові відмови. Про це у Facebook повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. 

"Працівники окупаційних органів влади, які росія створила на тимчасово окупованій території Херсонської області, останні тижні все частіше намагаються перевестися на роботу на територію росії. І отримують масові відмови, незважаючи на наявність паспортів росії і яскраво виражену проросійську позицію. До багатьох із них тільки зараз стало доходити, що вони нікому не потрібні. Вірніше, вони потрібні тут і зараз, поки потрібні були корисні ідіоти, з яких треба було зліпити апарат управління. А далі – все", - написав Соболевський.

Він порадив зрадникам, або чекати на деокупацію та відповідальність за зраду, або "валіть на болота і там намагайтеся влаштувати своє жалюгідне життя".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті