Євросоюз хоче запровадити нові санкції проти РФ до роковин війни в Україні

Євросоюз має намір запровадити нові санкції проти Росії до роковин війни в Україні. Про це заявила сьогодні під час свого візиту до Києва голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, - повідомляє Бі-бі-сі.

"Ми введемо з нашими партнерами щодо G7 додаткові обмеження цін на російські нафтопродукти, і до 24 лютого - рівно через рік після початку вторгнення - ми підготуємо 10-й пакет санкцій", - сказала фон дер Ляйєн під час спільної прес-конференції з Президентом України Володимиром Зеленським.

Як передає AFP, Урсула фон дер Ляйєн також заявила, що санкції "роз'їдають" російську економіку і "відкидають її на покоління назад". За її оцінкою, стеля цін на нафту вже обходиться Москві приблизно в 160 мільйонів євро щодня.

У свою чергу, Володимир Зеленський заявив, що санкційна кампанія ЄС проти росії "трохи сповільнилася" і закликав її прискорити, передає агентство Рейтер.

Зеленський наголосив, що обговорив з Урсулою фон дер Ляйєн новий пакет санкцій щодо росії.

Як повідомлялося, США ввели нові санкції проти росії.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті