США ввели нові санкції проти росії

Міністерство фінансів США ввело нові санкції у відношенні держави-агресора росії. У підсанкційний список потрапив ряд фізичних та юридичних осіб. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву американського Мінфіну 1 лютого.

Повідомляється, що санкції було введено проти 22 фізичних та юридичних осіб у кількох країнах, котрі допомагали росії ухилятись від попередніх санкцій.

"Відчайдушні спроби Росії використати проксі-серверів, щоб обійти санкції США, демонструють, що санкції значно ускладнили й здорожчали для російського військово-промислового комплексу відновлення постачання військової машини Путіна", - сказав заступник міністра фінансів Воллі Адейемо.

Відомо, що сьогоднішні санкції мають відношення до організацій в Болгарії, Ізраїлю, Кіпру, Латвії та Сінгапуру.

Санкції було введено проти торговця зброєю з росії та Кіпру Ігора Зіменкова та його сина Джонатана. Вони брали участь у проектах, пов’язаних з обороноздатністю росії, і використовували підставні компанії для того, щоб мати змогу оплачувати проекти, пов'язані з оборонною промисловістю РФ.

Нагадаємо, у Євросоюзі планують запровадити десятий пакет санкцій проти росії до 24 лютого. 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті