ЄС запровадить нові санкції проти 90 компаній, які допомагають РФ ухилятися від вже існуючих санкцій

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС запровадить нові санкції, які включають обмеження для багатьох іноземних компаній, які допомагають росії уникати вже існуючі санкції. Про це в інтервʼю ZDF заявила глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє "Еспрессо".

Президентка Єврокомісії заявила, що ЄС серйозно налаштований покласти край уникненню росією санкцій.

"І саме тому в одинадцятому пакеті санкцій у нас понад 90 компаній по всьому світу, щодо яких ми маємо чіткі докази того, що вони порушують санкції, тобто постачають санкційні товари безпосередньо до Росії з Європейського Союзу в обхід через треті країни", - зазначила Урсула фон дер Ляєн.

Зазначається, що серед них близько восьми компаній, які розташовані в Китаї, але це не означає, що вони мають бути китайськими компаніями. 

"Це компанії, які існують частково на папері і мають власників, які походять із інших країн. Але вони зареєстровані в Китаї, і тут ми будемо чіткими", - додала президентка.

Як повідомлялося, країни "Великої сімки" зобов'яжуть росію оплатити відновлення України. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті