Країни "Великої сімки" зобов'яжуть росію оплатити відновлення України

Країни "Великої сімки" продовжать працювати над тим, щоб росія заплатила за довгострокове відновлення України. Про це 19 травня повідомляють у заяві країн G7 на саміті в Хіросімі.

"У цьому контексті ми вітаємо створення в рамках Ради Європи та на виконання резолюції Генеральної асамблеї ООН Реєстру шкоди, заподіяної агресією Російської Федерації проти України", - ідеться в заяві.

Також учасниці "Великої сімки" продовжать брати участь у виявленні, заморожуванні, арешті та конфіскації активів фізичних і юридичних осіб, які потрапили під санкції у зв'язку з агресією РФ.

"Ми знову підтверджуємо, що, згідно з нашими відповідними правовими системами, суверенні активи Росії в наших юрисдикціях залишаться без руху доти, доки Росія не заплатить за шкоду, яку вона заподіяла Україні", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявляв, що при відновленні України "у нас буде максимум Європи в Європі - максимум можливого з того, на що здатні європейські цінності".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті