Чубаров: від 6 до 8 тисяч кримських татар залишили окупований півострів, аби уникнути мобілізації

Щоб уникнути путінської мобілізації, Крим залишили від 6 до 8 тисяч кримських татар. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв’ю "Голосу Америки" 30 квітня.  

"Вони перетворили Крим у потужний полігон, базу. І зрозуміло, що на такій території, яку вони викоритовують виключно для своєї подальшої агресії, їм не потрібні люди, які, скажемо так, які не сприймають окупацію, які не лояльні для цих росіян. Такими людьми вони визначили кримських татар і етнічних українців. Іде демонізація України", - сказав Чубаров. 

За його словами, росіяни поки людей не зганяють з землі і не вивозять за межі півострова, але проводять таку політику, яка змушує людей самих покидати Крим. 

Таким чином, як каже Чубаров, від 6 до 8 тисяч кримських татар вже покинули Крим, щоб уникнути мобілізації до окупаційної армії.

Голова Меджлісу також підкреслив, що у Криму тривають утиски й вірян Православної церкви України. 

Раніше голова Кримськотатарського ресурсного центру заявив, що росіяни хочуть провести в Криму нову хвилю мобілізації.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті