Голова Кримськотатарського ресурсного центру заявив, що росіяни хочуть провести у Криму нову хвилю мобілізації

До виборів у держдуму РФ росіяни планують мобілізувати в окупованому Криму 3 тисячі осіб: одну тисячу осіб окупанти планують мобілізувати у ЗС РФ,  які підпорядковуються міноборони росії, а дві тисячі – у приватні військові компанії. Про це повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу, голова Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв в ефірі "Громадського радіо" 6 вересня.

"До виборів у держдуму росії в окупованому Криму росіяни хочуть мобілізувати 3 тисячі осіб. 1 тисячу мобілізувати хочуть у ЗС РФ, які підпорядковуються міноборони росії і 2 тисячі осіб мобілізувати у ПВК", – сказав Барієв. 

Він зазначив, що також росіяни активізували роботу комісій мобілізаційних. 

"На гуртовому продуктовому ринку у Сімферополі проходили представники мобілізаційних комісій і вони роздавали повістки всім особам не слов’янської зовнішності. Кримським татарам, кавказцям, людям, які приїхали у Крим з центральної Азії", – розповів Барієв. 

За його словами, з 20 вересня росіяни збираються почати нову хвилю мобілізації. Це буде масова мобілізація, росіяни будуть масово мобілізувати людей. Багато людей, за словами Барієва, думають, що робити, щоб не потрапити до лав ЗС РФ. 

Раніше з посиланням на Барієва повідомлялось, що у в’язницях РФ утримують 175 політв’язнів, з яких 117 - представники кримськотатарського народу. За 6 місяців 2023 року було зафіксовано 101 затримання, з них 66 - щодо корінного народу.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті