Голова Кримськотатарського ресурсного центру заявив, що росіяни хочуть провести у Криму нову хвилю мобілізації

До виборів у держдуму РФ росіяни планують мобілізувати в окупованому Криму 3 тисячі осіб: одну тисячу осіб окупанти планують мобілізувати у ЗС РФ,  які підпорядковуються міноборони росії, а дві тисячі – у приватні військові компанії. Про це повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу, голова Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв в ефірі "Громадського радіо" 6 вересня.

"До виборів у держдуму росії в окупованому Криму росіяни хочуть мобілізувати 3 тисячі осіб. 1 тисячу мобілізувати хочуть у ЗС РФ, які підпорядковуються міноборони росії і 2 тисячі осіб мобілізувати у ПВК", – сказав Барієв. 

Він зазначив, що також росіяни активізували роботу комісій мобілізаційних. 

"На гуртовому продуктовому ринку у Сімферополі проходили представники мобілізаційних комісій і вони роздавали повістки всім особам не слов’янської зовнішності. Кримським татарам, кавказцям, людям, які приїхали у Крим з центральної Азії", – розповів Барієв. 

За його словами, з 20 вересня росіяни збираються почати нову хвилю мобілізації. Це буде масова мобілізація, росіяни будуть масово мобілізувати людей. Багато людей, за словами Барієва, думають, що робити, щоб не потрапити до лав ЗС РФ. 

Раніше з посиланням на Барієва повідомлялось, що у в’язницях РФ утримують 175 політв’язнів, з яких 117 - представники кримськотатарського народу. За 6 місяців 2023 року було зафіксовано 101 затримання, з них 66 - щодо корінного народу.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті