ЄС запровадить нові санкції проти 90 компаній, які допомагають РФ ухилятися від вже існуючих санкцій

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС запровадить нові санкції, які включають обмеження для багатьох іноземних компаній, які допомагають росії уникати вже існуючі санкції. Про це в інтервʼю ZDF заявила глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє "Еспрессо".

Президентка Єврокомісії заявила, що ЄС серйозно налаштований покласти край уникненню росією санкцій.

"І саме тому в одинадцятому пакеті санкцій у нас понад 90 компаній по всьому світу, щодо яких ми маємо чіткі докази того, що вони порушують санкції, тобто постачають санкційні товари безпосередньо до Росії з Європейського Союзу в обхід через треті країни", - зазначила Урсула фон дер Ляєн.

Зазначається, що серед них близько восьми компаній, які розташовані в Китаї, але це не означає, що вони мають бути китайськими компаніями. 

"Це компанії, які існують частково на папері і мають власників, які походять із інших країн. Але вони зареєстровані в Китаї, і тут ми будемо чіткими", - додала президентка.

Як повідомлялося, країни "Великої сімки" зобов'яжуть росію оплатити відновлення України. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті