ВАКС залишив ексголову Верховного суду Князєва під вартою ще на два місяці

У Вищому антикорупційному суді 11 липня, розглядали клопотання про продовження строків тримання під вартою ексголові Верховного суду Всеволоду Князєву, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди. Князєв залишиться в СІЗО до 8 вересня 2023 року, повідомляє "Суспільне"

Водночас суд залишив можливість внесення застави у 75 млн грн

На продовженні терміну арешту наполягали прокурори.

"Перший ризик — переховування від органів досудового розслідування. Цей головний ризик не змінився. Корупційний злочин, який інкримінується Князєву, відноситься до особливо тяжких", — зазначив на засіданні прокурор Олександр Омельченко. Він сказав, що Князєв може виїхати за кордон і має два паспорти для виїзду.

"Прошу суд задовольнити клопотання про продовження строку тримання під вартою щодо Всеволода Князєва строком на 60 днів і визначити альтернативний розмір застави 75 млн гривень", — заявив прокурор Олександр Омельченко.

Суд задовольнив клопотання сторони звинувачення про продовження строку тримання під вартою Князєва. Він залишатиметься у Київському СІЗО на 60 діб до 8 вересня 2023 року з можливістю внесення застави 75 мільйонів гривень.

Так само ВАКС продовжив запобіжний захід імовірному співучаснику Князєва Олегу Горецькому — утримання під вартою до 7 вересня із можливістю внесення застави у 80 млн грн.

Нагадаємо, правоохоронці затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

Судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі. 18 травня Вища рада правосуддя задовольнила подання САП про арешт Князєва.

 

 

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті