Суд залишив екс-голову Верховного суду Князєва під вартою, але зменшив заставу

Вищий антикорупційний суд продовжив тримання під вартою колишнього голову Верховного суду Всеволода Князєва щонайменше до 9 грудня. Про це повідомляє прес-служба САП у Телеграм 13 жовтня.

“Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду підтримав позицію прокурора САП та продовжив дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому Голові Верховного Суду. Строк дії запобіжного заходу – до 09.12.2023”, - зазначається у повідомленні. 

Також у САП додали, що суд зменшив підозрюваному розмір застави з 45 млн грн до 35 млн грн.

Нагадаємо, що ВАКС вже подовжував термін тримання Князєва під вартою.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті