ВАКС залишив ексголову Верховного суду Князєва під вартою ще на два місяці

У Вищому антикорупційному суді 11 липня, розглядали клопотання про продовження строків тримання під вартою ексголові Верховного суду Всеволоду Князєву, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди. Князєв залишиться в СІЗО до 8 вересня 2023 року, повідомляє "Суспільне"

Водночас суд залишив можливість внесення застави у 75 млн грн

На продовженні терміну арешту наполягали прокурори.

"Перший ризик — переховування від органів досудового розслідування. Цей головний ризик не змінився. Корупційний злочин, який інкримінується Князєву, відноситься до особливо тяжких", — зазначив на засіданні прокурор Олександр Омельченко. Він сказав, що Князєв може виїхати за кордон і має два паспорти для виїзду.

"Прошу суд задовольнити клопотання про продовження строку тримання під вартою щодо Всеволода Князєва строком на 60 днів і визначити альтернативний розмір застави 75 млн гривень", — заявив прокурор Олександр Омельченко.

Суд задовольнив клопотання сторони звинувачення про продовження строку тримання під вартою Князєва. Він залишатиметься у Київському СІЗО на 60 діб до 8 вересня 2023 року з можливістю внесення застави 75 мільйонів гривень.

Так само ВАКС продовжив запобіжний захід імовірному співучаснику Князєва Олегу Горецькому — утримання під вартою до 7 вересня із можливістю внесення застави у 80 млн грн.

Нагадаємо, правоохоронці затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

Судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі. 18 травня Вища рада правосуддя задовольнила подання САП про арешт Князєва.

 

 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті