Ексочільника Верховного Суду Князєва визнали винним у справі про оренду квартиру за тисячу гривень

Київський апеляційний суд остаточно визнав винним колишнього голову Верховного Суду України Всеволода Князєва у справі про оренду квартири за тисячу гривень. Про це повідомляє у Телеграм Центр протидії корупції (ЦПК).

Зазначається, що Князєву призначили штраф розміром 2550 гривень разом з конфіскацією подарунку в 906 600 грн. Рішення апеляційного суду остаточне та не підлягає оскарженню.

У ЦПК також зазначають, що оскільки Князєва визнали винним у вчиненні корупційного правопорушення, його мають звільнити із посади судді.

Нагадаємо, у грудні 2023 року Печерський райсуд Києва визнав винним колишнього голову Верховного Суду Всеволода Князєва у порушенні встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків. 

Як повідомлялося, ексголова Верховного Суду Князєв вийшов з-під варти під заставу 18,168 млн грн. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті