Ексголова Верховного Суду Князєв вийшов з-під варти під заставу 18,168 млн грн

Колишній голова Верховного Суду Всеволод Князєв вийшов з-під варти - за нього внесли заставу 18,168 млн грн. Про це з посиланням на адвоката Князєва Івана Старосту й власні джерела у правоохоронних органах повідомило "Суспільне" 31 січня.

"Спеціалізована антикорупційна прокуратура планує звернутися до Вищої ради правосуддя з клопотанням про відсторонення Князєва від здійснення правосуддя у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності.Про внесення застави за Княєва вдень Суспільному повідомили джерела у правоохоронних органах", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що адвокат Князєва Іван Староста у коментарі "Суспільному" також підтвердив інформацію про заставу.

"Спростовувати не буду, є така інформація. Заставу внесли через погіршення стану здоров'я нашого клієнта. В СІЗО неможливо нормально лікуватися. Там є якийсь черговий лікар, але це не може забезпечити належного лікування. Ми зверталися до знайомих Всеволода Князєва з проханням внести такі кошти. Наразі не готовий уточнити, одна чи кілька людей внесли заставу", - цитуються слова адвоката.

УточнюєтьсЯ, що згодом у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі підтвердили інформацію, що Князєва відпустили з-під варти під заставу.

Раніше повідомлялось, що суд залишив екс-голову Верховного суду Князєва під вартою, але зменшив заставу.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті