Затримано голову Верховного Суду Всеволода Князєва

Правоохоронці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро розслідувань повідомили про розкриття факту масштабної корупції у Верховному Суді України. Про це повідомили у Телеграм прессслужби САП та НАБУ.

САП та НАБУ викрили масштабну корупцію у Верховному Суді України, а саме схему отримання неправомірної вигоди керівництвом та суддями ВСУ", – йдеться у повідомленні.

Співрозмовник LIGA.net у правоохоронних органах підтвердив інформацію, яка з'явилася в ЗМІ, про те, що затримано голову Верховного Суду Всеволода Князєва.

В САП додали, що наразі проводяться невідкладні слідчі дії.

"Деталі згодом", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, НАБУ оголосило в розшук колишнього голову фонду Державного майна України. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті