Судді Верховного суду висловили недовіру затриманому Князєву

Судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі. Відповідне рішення 16 травня було ухвалено на Пленумі Верховного суду.

"Верховний суд, повністю усвідомлюючи свою роль і місце в системі правосуддя, бере на себе повну відповідальність за події, що відбуваються з імовірними корупційними діяннями його окремих представників", - заявив секретар засідання Дмитро Луспенчик.

Також він наголосив, що ініціативна група запропонувала підписатися в поданні про висловлення недовіри Князєву. Цей документ підписали 138 суддів зі 142 присутніх на пленумі.

"Судді ВС змушені констатувати, що корупційні діяння в судах будь-яких ланок, а тим паче у ВС, завдають непоправної шкоди репутації та довірі до суду, знищують авторитет правосуддя. ВС діє і діятиме за принципом самоочищення, вживаючи всіх необхідних заходів. Це чорний день в історії суду. Ми маємо бути гідними і витримати цей удар", - наголосив Луспенчик.

Надалі очікуються вибори організаційного комітету, який визначить голову оргкомітету і продовжить подальше засідання пленуму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронці напередодні затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті