Судді Верховного суду висловили недовіру затриманому Князєву

Судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі. Відповідне рішення 16 травня було ухвалено на Пленумі Верховного суду.

"Верховний суд, повністю усвідомлюючи свою роль і місце в системі правосуддя, бере на себе повну відповідальність за події, що відбуваються з імовірними корупційними діяннями його окремих представників", - заявив секретар засідання Дмитро Луспенчик.

Також він наголосив, що ініціативна група запропонувала підписатися в поданні про висловлення недовіри Князєву. Цей документ підписали 138 суддів зі 142 присутніх на пленумі.

"Судді ВС змушені констатувати, що корупційні діяння в судах будь-яких ланок, а тим паче у ВС, завдають непоправної шкоди репутації та довірі до суду, знищують авторитет правосуддя. ВС діє і діятиме за принципом самоочищення, вживаючи всіх необхідних заходів. Це чорний день в історії суду. Ми маємо бути гідними і витримати цей удар", - наголосив Луспенчик.

Надалі очікуються вибори організаційного комітету, який визначить голову оргкомітету і продовжить подальше засідання пленуму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронці напередодні затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті